O Firmie

Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim stażem. Świadczymy usługi ogrodnicze dla osób prywatnych i firm, w małych ogrodach jak i na dużych obszarach zieleni np. w parkach (park to też ogród!).

Zajmujemy się projektowaniem terenów zieleni oraz ogrodów przydomowych, a także realizacją tych projektów. Projekty rysujemy odręcznie na papierze oraz przedstawiamy ich komputerowe wizualizacje tak, aby klient mógł „pospacerować” po swoim ogrodzie (zanim jeszcze powstanie) i zobaczyć jak ogród będzie wyglądał w przyszłości.

Materiał roślinny dobieramy tak, aby był najwyższej jakości. Każdą, nawet najmniejszą roślinkę, musimy dotknąć i dokładnie obejrzeć.

Wykonujemy także pielęgnacje ogrodów, staramy się to robić na zasadzie „niewidzialnej ręki”, tzn. ogród jest zadbany, ale właściciel ogrodu nie koniecznie musi oglądać ogrodników przy pracy.

W trosce o czas naszych klientów, jak również o jak najbardziej efektywne wykorzystanie wody, instalujemy systemy automatycznego nawadniania. Już nie trzeba stać godzinami z wężem, można także spokojnie wyjechać na wakacje bez obawy, że po powrocie nasz trawnik będzie suchy i żółty. Trawnik podlewany jest za pomocą sieci zraszaczy, w najlepszej do tego celu porze doby tj. o świcie, gdyż parowanie wtedy jest najmniejsze i cała zużyta woda jest odpowiednio wykorzystana. Rośliny rabatowe podlewane są za pomocą linii kroplujących, a więc są cały czas odpowiednio nawodnione i możemy cieszyć się ich pełnymi kolorami i kształtami.

Hermetycznie zamknięte, szczelne budynki są niekorzystne dla naszego zdrowia. Rośliny pozwalają we wnętrzu stworzyć środowisko podobne do naturalnego, dając poczucie bezpieczeństwa zapewnić relaks, co wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie. Rośliny redukują stężenie lotnych związków chemicznych, zwiększają wilgotność, wspierają wymianę O2/CO2, wygłuszają hałas, redukują wyładowanie elektrostatyczne otoczenia. Naukowcy zgodnie przyznają, że przebywanie w otoczeniu roślin, to idealne warunki do efektywnej, twórczej, kreatywnej i wydajnej pracy. Ozdobione roślinami zyskują również wnętrza. Rośliny ocieplają ascetyczne, surowe biura, a odpowiednio dobrane w odpowiednich donicach nadają elegancji luksusowym wnętrzom. Tak więc coraz częściej pracodawcy dostrzegają ich pozytywny wpływ, zlecając firmom zewnętrznym profesjonalną obsługę zaopatrzeniową oraz pielęgnację.

I właśnie My jesteśmy taką firmą.